УВАГА!

Шановні вступники!

10 липня з 8.00 год. розпочинається реєстрація електронних заяв для вступу на перший курс для здобуття на основі повної загальної середньої освіти освітнього ступеня молодшого бакалавра, бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Якщо Ви вже зареєстрували електронний кабінет вступника та завантажили необхідні документи (зокрема, скановану фотокартку, додаток до документа про здобуття повної загальної середньої освіти), необхідно перевірити внесені дані, та, у разі необхідності, скоригувати їх, оскільки після подачі першої заяви зробити це буде неможливо!

Водночас пропонуємо вступникам не поспішати подавати електронні заяви у перший день – для цього буде більш ніж достатньо часу. Реєструвати особисті електронні кабінети на інтернет-сайті за електронною адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/ вступники мають можливість з 1 липня, а подавати через зареєстровані електронні кабінети заяви можна буде до 18:00 години 22 липня, тобто практично 2 тижні.

Звертаємо увагу, що на місце вступника у Рейтинговому списку впливає НЕ дата подачі заяви, а КОНКУРСНИЙ БАЛ вступника, що складається з результатів вступних випробувань (результатів ЗНО), середнього бала документа про ПЗСО та інших конкурсних показників.

Одночасно повідомляємо, що вже зараз на інтернет-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в розділі #ВСТУП2019 (http://vstup.edbo.gov.ua/) та інтернет-сайті Освіта.UA (https://vstup.osvita.ua/) Ви маєте можливість ознайомитись з інформацією про заклади освіти, що надають освітні послуги у сфері вищої освіти, їхні конкурсні пропозиції, а з 10 липня також про подані заяви на участь у конкурсному відборі!

Як обрати якісну вищу освіту, щоб вона стала гарною основою для розвитку та вигідною інвестицією в майбутнє? Міністерство освіти і науки та аналітичний центр CEDOS підготували поради для вступників про вибір університету та спеціальності. Вони були опубліковані 20 березня 2019 року, за цим посиланням: https://cedos.org.ua/vybir.

Щасти на #ВСТУП2019Шановні учасники вступної кампанії!
        Нагадуємо,що під час #ВСТУП2019 працює сервіс підтримки з питань роботи електронних кабінетів вступників за багатоканальним номером телефону (044) 290-18-13. Протягом липня на зазначену гарячу лінію надходить велика кількість дзвінків від вступників, їхніх рідних та близьких, членів приймальних комісій, інших учасників вступної кампанії. У зв’язку з цим лінії зв’язку дещо завантажені. Просимо поставитись до цього з розумінням та, по можливості, зателефонувати пізніше або надіслати запитання на адресу електронної пошти за адресою ez@inforesurs.gov.ua.
        Звертаємо увагу на те, що, крім зазначеного сервісу, працює гаряча лінія Міністерства освіти і науки України щодо вступної кампанії, з інформацією про яку можливо ознайомитись за посиланням Гаряча телефонна лінія МОН