УВАГА!

Шановні вступники!

12 липня з 8.00 год. розпочинається реєстрація електронних заяв для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань), освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі повної загальної середньої освіти.

Якщо Ви вже зареєстрували електронний кабінет вступника та завантажили необхідні документи (зокрема, скановану фотокартку, додаток до атестата про повну загальну середню освіту), прохання перевірити внесені дані, та, у разі необхідності, скоригувати їх, оскільки після подачі першої заяви зробити це буде неможливо!

Водночас пропонуємо вступникам не поспішати подавати електронні заяви у перший день – для цього буде більш ніж достатньо часу. Реєструвати особисті електронні кабінети на інтернет-сайті за електронною адресою https://ez.osvitavsim.org.ua/ вступники мають можливість до 25 липня, а подавати через зареєстровані електронні кабінети заяви можна буде до 18-ї години 26 липня, тобто понад 2 тижні.

Звертаємо увагу, що на місце вступника у Рейтинговому списку впливає НЕ дата подачі заяви, а КОНКУРСНИЙ БАЛ вступника, що складається з результатів вступних випробувань (результатів ЗНО), середнього балу атестата та інших конкурсних показників.

Одночасно повідомляємо, що вже зараз на інтернет-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти в розділі #ВСТУП2018 (http://vstup.edbo.gov.ua/) та інтернет-сайті Освіта.UA (https://vstup.osvita.ua/) ви маєте можливість ознайомитись з інформацією про заклади освіти, що надають освітні послуги у сфері вищої освіти, їхні конкурсні пропозиції та подані заяви на участь у конкурсному відборі!

Щасти на #ВСТУП2018Шановні учасники вступної кампанії!
        Нагадуємо,що під час #ВСТУП2018 працює сервіс підтримки з питань роботи електронних кабінетів вступників за багатоканальним номером телефону (044) 290-18-13. Станом на зараз на зазначену гарячу лінію надходить велика кількість дзвінків від вступників, їхніх рідних та близьких, членів приймальних комісій, інших учасників вступної кампанії. У зв’язку з цим на теперішній час лінії зв’язку дещо завантажені.Просимо поставитись до цього з розумінням та, по можливості, зателефонувати пізніше або надіслати запитання на адресу електронної пошти за адресою ez@inforesurs.gov.ua.
        Звертаємо увагу на те, що, крім зазначеного сервісу, працює гаряча лінія Міністерства освіти і науки України щодо вступної кампанії, з інформацією про яку можливо ознайомитись за посиланням Гаряча телефонна лінія МОН