Про проект

Настав один із найважливіших моментів Вашого життя — час вибору професії. Позаду залишилися шкільні роки, випускні іспити та тести зовнішнього незалежного оцінювання. Ви пройшли чимало. Попереду — завершальна складова цього процесу. Попереду — вступ до обраного вищого навчального закладу.

Задля того, аби цей етап відбувався легше та спокійніше для Вас та Ваших батьків, у період вступної кампанії працюватиме система «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти». Вона буде простою та зручною в користуванні.

Чому електронна заява на участь у конкурсному відборі є корисною особисто для Вас?

  • По-перше, такий спосіб подачі документів для вступу дозволить зекономити Ваш час. Ви затратите всього кілька хвилин для того, щоб заповнити електронну форму в онлайн-режимі.
  •   По-друге, Ви зекономите витрати на транспорт. Скористатися електронною системою можна у будь-якому куточку України, незалежно від місця перебування.
  •   По-третє, у такий спосіб вдасться зменшити навантаження на приймальні комісії під час прийому документів.

Система «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти» діє відповідно до затверджених «Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році» та «Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2018 році» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1378 від 13.10.2017 року), а також «Умовам прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1377 від 13.10.2017 року). Традиційна (паперова) форма подачі документів дозволяється тільки за наявності спеціальних умов для вступу, перелік яких визначено згаданими Умовам прийому.).

Сподіваємося, що близькі для сучасної молоді інформаційні технології стануть корисними і під час вступу. Не бійтеся робити впевнений крок вперед і пам’ятайте, що майбутнє нашої держави залежить від розумної та ініціативної молоді!

Хай щастить!