Про проєкт

Настав один із найважливіших моментів Вашого життя — час вибору майбутньої професії. Позаду залишилися шкільні роки, випускні іспити та тести зовнішнього незалежного оцінювання. Ви пройшли чимало. Попереду  завершальна складова цього процесу — вступ до обраного закладу вищої освіти.

Задля того, аби цей етап відбувався прозоріше, легше та спокійніше для Вас та Ваших батьків, у період вступної кампанії працюватиме система «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти». Вона є простою та зручною в користуванні.

Чому електронна заява на участь у конкурсному відборі є корисною особисто для Вас?

  • По-перше, такий спосіб подачі документів для вступу дозволить зекономити Ваш час. Ви витратите всього декілька хвилин для того, щоб заповнити електронну форму в онлайн-режимі.
  • По-друге, Ви збережете кошти, що раніше витрачались вступниками  на транспорт. Скористатися електронною системою можна у будь-якому куточку України, незалежно від місця перебування.
  • По-третє, у такий спосіб вдасться зменшити навантаження на приймальні комісії під час прийому документів.

Система «Подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти» діє відповідно до затверджених «Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році» та « Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України в 2019 році» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1096 від 11.10.2018 року),  а також «Умов прийому на навчання  для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2019 році» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1082 від 10.10.2018 року). Традиційна (паперова) форма подачі документів дозволяється тільки за наявності спеціальних умов для вступу, перелік яких визначено згаданими Умовами прийому.).

Сподіваємося, що близькі для сучасної молоді інформаційні технології стануть корисними і під час вступу. Не бійтеся робити впевнений крок вперед та  пам’ятайте, що майбутнє нашої держави залежить  від розумної та ініціативної   молоді!

Хай щастить!